Wtajcie w świecie analizatorów  TANITA

Witaj w świecie Analizatorów Składu Masy Ciała TANITA oferowanych przez autoryzowanego dystrybutora w Polsce.

Ciężko pracujesz by utrzymać swoje ciało w dobrej kondycji. Jesz specjalnie zbilansowane posiłki dietetyczne. Wiesz co jest potrzebne by zachować formę, lecz jak dobrze znasz swoje ciało? Czy wiesz dokładnie co i ile czego w nim jest?

Szerokie możliwości analizatorów TANITA pozwolą ci na szczegółowe pomiary i uzyskanie dokładnych ilościowych informacji potrzebnych do określenia stanu twojego zdrowia.

 

Poznaj i zrozum swoje ciało już dziś. Najnowszy model analizatora segmentowego BC 601 pozwala no pomiar praktycznie każdego komponentu składu ciała z największą dokładnością dzięki patentom i nowym badaniom prowadzonym przez najbardziej uznana w świecie firmę TANITA zajmującą się wagami i pomiarami komponentów składu ciała za pomocą metody BIA


Zdrowa piękna i zgrabna sylwetka nie jest wymysłem naszych czasów, nie jest też kaprysem czy próżnością. Ona poprawia nasza jakość życia. Często nie zdajemy sobie sprawy jak wielki wpływ ma na nasze samopoczucie i samoocenę.

 

Postęp badań, nowe odkrycia naukowe oraz ich upowszechnianie pozwalają dziś każdemu na kształtowanie swojego ciała w każdej chwili swego życia.

Nigdy nie jest zbyt późno by zmienić swój wizerunek, naprawdę jest to możliwe i dostępne dla każdego.

Większość osób w trakcie odchudzania ocenia swoje postępy według spadku wagi. Jest to jednakże jeden z poważnych błędów gdyż waga mierzy wszystko - mięśnie, tłuszcz, kości wodę oraz nawet to co tuż przed ważeniem zjedliśmy lub wypiliśmy.

Sama waga nie mówi nam nic o krytycznym dla procesu odchudzania zagadnieniu – jaka jet ilość tkanki tłuszczowej i ile nam go ubyło lub przybyło od ostatniego pomiaru.

Kompozycją ciała nazywamy po prostu proporcję beztłuszczowej masy ciała do masy tłuszczu. Zbyt wiele tłuszczu prowadzi do poważnych problemów zdrowotnych, takich jak choroby układu krążenia, cukrzyca, wysoki poziom cholesterolu i inne potencjalnych zagrożeń. Jeżeli utrzymujesz swój poziom tkanki tłuszczowej w rozsądnym zakresie, sprzyja to pozostawaniu w dobrym zdrowiu i oczywiście sprawia iż jesteśmy szczuplejsi lepiej wyglądamy i nasze samopoczucie jest lepsze.

Urządzeniom produkowanym przez japońską firmę TANITA z Tokio do analizy składu masy ciała zaufało już setki tysięcy osób na całym świecie a ich zadowolenie i radość z osiągniętych efektów jest dla TANITY największą satysfakcją i motywacją do produkowania coraz lepszych analizatorów masy ciała.