O Nas

Dokument potwierdzający wyłączną autoryzację firmy Medkonsulting jako główny partner firmy Tanita w Polsce

Jesteśmy  jedynym w Polsce autoryzowanym przez firmę Tanita dystrybutorem urządzeń do pomiaru i analizy składu masy ciała produkowanych przez japońską firmę Tanita Corporation, 14-2, 1-Chome, Maeno-Cho  Itabashi-Ku, Tokyo, Japan T174. Obecny prezes firmy TANITA dr Ikeda to wybitnym lekarz i światowej sławy specjalista w dziedzinie analizy składu ciała, jego wskazówki i porady są nieocenionym źródłem inspiracji dla naszej firmy.

Nasza misja to wdrażanie nowoczesnych bezinwazyjnych technik pomiarowych pozwalających na wczesne wykrycie czy badana osoba należy do grupy ryzyka zagrożonej  chorobami cywilizacyjnymi i postawienie prawidłowej diagnozy.

Oferowane przez nas urządzeniami firmy Tanita dokładnie określają  zawartość  masy mięśniowej, tkanki tłuszczowej, wody w organizmie, masę tkanki kostnej.

Unikalne w skali swiatowej patenty japońskiej firmy TANITA pozwalają nawet na segmentowe oznaczenie komponentów masy ciała. Osobno dla każdej konczyny i korpusu ciała w czasie krótszym niż 20 sekund.

Również otrzymuje się dokładne dane pomiarowe o masie tłuszczu, wodzie wewnątrzkomórkowej zewnątrzkomórkowej,i innych istotnych wskaźnikach dotyczących zdrowia i kondycji badanej osoby.

 

 

Medkonsulting

61-407 Poznań
ul. Jana Ludygi-Laskowskiego 21

Zapraszamy od Poniedziałku do Piątku

w godzinach  9.00 do 17.00

WDROŻENIA I SERWIS : Telefon 048 502 705 665

DZIAŁ SPRZEDAŻY: Telefon/Faks  048 61 86 85 842

NIP 779-233-90-30  REGON 301200720

 

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Tanita Polska

 


Reklama